Logg inn
CUCalenUP

Askeonsdag

0
sekunder

Askeonsdag

Land: Brasil

Når:

18.02.2026

Neste år:

10.02.2027

Arrangementstype:

Feiringer

Land:

Brasil

Hva er Askeonsdag?

[Offisielt innhold om historien, tradisjonene og feiringen av Askeonsdag forberedes og vil snart være tilgjengelig her.]

Fullstendig kalender for Askeonsdag til 2031

ÅrNeste Dato
Askeonsdag i 202618.02.2026
Askeonsdag i 202710.02.2027
Askeonsdag i 202829.02.2028
Askeonsdag i 202914.02.2029
Askeonsdag i 203006.03.2030
Askeonsdag i 203125.02.2031

Vanlige spørsmål

1. Når finner den neste Askeonsdag sted i Brasil?

Den neste Askeonsdag finner sted den 18.02.2026.

2. Når finner den neste Askeonsdag sted i Brasil for 2027?

Den neste Askeonsdag finner sted den 10.02.2027.

Sponset