Logg inn
CUCalenUP

Hl. Rita av Cascia

0
sekunder

Hl. Rita av Cascia

Land: Tyskland

Når:

22.05.2026

Neste år:

22.05.2027

Arrangementstype:

Religiøse

Land:

Tyskland

Hva er Hl. Rita av Cascia?

[Offisielt innhold om historien, tradisjonene og feiringen av Hl. Rita av Cascia forberedes og vil snart være tilgjengelig her.]

Fullstendig kalender for Hl. Rita av Cascia til 2031

ÅrNeste Dato
Hl. Rita av Cascia i 202622.05.2026
Hl. Rita av Cascia i 202722.05.2027
Hl. Rita av Cascia i 202822.05.2028
Hl. Rita av Cascia i 202922.05.2029
Hl. Rita av Cascia i 203022.05.2030
Hl. Rita av Cascia i 203122.05.2031

Vanlige spørsmål

1. Når finner den neste Hl. Rita av Cascia sted i Tyskland?

Den neste Hl. Rita av Cascia finner sted den 22.05.2026.

2. Når finner den neste Hl. Rita av Cascia sted i Tyskland for 2027?

Den neste Hl. Rita av Cascia finner sted den 22.05.2027.

Sponset