Logg inn
CUCalenUP

St. Maria Magdalena

0
sekunder

St. Maria Magdalena

Land: USA

Når:

22.07.2026

Neste år:

22.07.2027

Arrangementstype:

Religiøse

Land:

USA

Hva er St. Maria Magdalena?

[Offisielt innhold om historien, tradisjonene og feiringen av St. Maria Magdalena forberedes og vil snart være tilgjengelig her.]

Fullstendig kalender for St. Maria Magdalena til 2031

ÅrNeste Dato
St. Maria Magdalena i 202622.07.2026
St. Maria Magdalena i 202722.07.2027
St. Maria Magdalena i 202822.07.2028
St. Maria Magdalena i 202922.07.2029
St. Maria Magdalena i 203022.07.2030
St. Maria Magdalena i 203122.07.2031

Vanlige spørsmål

1. Når finner den neste St. Maria Magdalena sted i USA?

Den neste St. Maria Magdalena finner sted den 22.07.2026.

2. Når finner den neste St. Maria Magdalena sted i USA for 2027?

Den neste St. Maria Magdalena finner sted den 22.07.2027.

Sponset